Lisans Bitirme Projesi

Lisans derecesinin alınması için bitirme projesi yazılmalıdır. Çok büyük oranda uygulama (analiz, anket ve mülakat vb.) gerektirmeyen çalışmalardır. İçerik itibariyle literatür taraması şeklinde yazımı gerçekleştirilir. Mühendislik fakültelerinde uygulama yapılması istenirken; bazı bölümlerde (beslenme ve diyetetik, istatistik, ekonometri gibi) anket ve analiz yapılması istenebilmektedir.

Lisans bitirme projesi yazımında yazım kılavuzuna uygunluk ve intihal oranı dikkat edilmesi gereken hususlardır. Genellikle sadece danışman hocaların onayı ile süreç tamamlanır. Bazı üniversitelerde sunum yapılması da istenmektedir.

Lisans bitirme projesi öğrencilerin akademik araştırma yöntemlerini ve nasıl bilimsel bir çalışma yapılacağını öğrenmeleri için önemlidir. Ancak lisans öğrencileri bitmekte olan eğitim sürecinde yeni bir hayata başlayacak olmanın getirdiği farklı sorumlulukları üzerinde hissederken (iş bulma endişesi, KPSS hazırlığı, yüksek lisans müracaatları için yeterlilik sağlama, dil öğrenimi vb.) çoğu zaman bitirme projelerinin yazımında desteğe ihtiyaç duymaktadırlar. Lisans bitirme projenizin her aşamasında Kavram Tez ihtiyacınız olan desteği akademisyenlerden oluşan kadrosu ile size sunmaktadır.

Hakkımızda

Kavram Tez tecrübeli akademik kadrosuyla her seviyede akademik danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Güvenilir Hizmet 

Profesyonel Ekip

Özgün Yazım

Sürekli İletişim

Anahtar İfadeler - 1

Tez Hazırlama

Format Düzenleme

Tez Savunma

Örnek Tez Yazdırma

Tez Yazdırmak İstiyorum

Doktora Tezi Yazmak

Literatür Taraması

İntihal Düşürme

Bitirme Projesi Hazırlama

Parayla Tez Yazdırma

Anahtar İfadeler - 2

Parayla Tez Yaptırma

İstanbul Tez Yazdırma

Ankara Tez Yazdırma

Tez Merkezi

SPSS Analizi

Makale Yazdırma

Yazım Kılavuzu

Ücretli Tez Yazımı

Uzmanlık Tezi Yazdırma

Sunum Hazırlama

İletişim

0534 838 47 94

[email protected]

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:13 No:2058

Şişli/İstanbul

KAVRAM TEZ 2010 - 2020 © TÜM HAKLARI SAKLIDIR

×